Loading...
Start 2017-05-12T10:00:45+00:00

LEDANDE LEVERANTÖR AV INSTALLATION OCH
SERVICE INOM EL, VS, SÄKERHET,
AUTOMATION OCH KOMMUNIKATION.

VI GER FASTIGHETER LIV

Om oss

Bravida i Värnamo (f.d. Telemontage) är en helhetsleverantör inom el, vs, säkerhet, automation och kommunikation. Behöver du hjälp med rördragning? Installation av el eller översyn av gamla elinstallationer? Se över din telefonilösning? Hålla uppe säkerheten på fastigheten med hjälp av nytt lås-, kamera- eller passagesystem? Då har du kommit rätt.

Med över 30 år i branschen har Bravida i Värnamo kompetensen och kunskapen att hjälpa både företag och privatpersoner med service och installation, oavsett storlek på Er som kund. Vi är gärna med i ett tidigt skede och kan ta totalansvar för alla typer av installationer inom våra områden.

Vill du veta mer? Kontakta någon av våra arbetsledare för mer information.

Väl mött!



Personal

Service & Entreprenad


Fredrik Häljestig, Projektledare Automation, Bravida Värnamo

Fredrik Häljestig

Projektledare Automation

0370 – 69 27 09
fredrik.haljestig@bravida.se

Fredrik Milde, Serviceledare Lås, Bravida Värnamo

Fredrik Milde

Serviceledare Lås

0370 – 69 27 04
fredrik.milde@bravida.se

Håkan Karlsson, Serviceledare Kommunikation, Bravida Värnamo

Håkan Karlsson

Serviceledare Kommunikation

0370 – 69 27 05
hakan.karlsson@bravida.se

Jan-Olof Johansson, Projektledare El, Bravida Värnamo

Jan-Olof Johansson

Projektledare El

0370 – 69 27 03
jan-olof.johansson@bravida.se

Jim Bengtsson, Projektledare Fiber, Bravida Värnamo

Jim Bengtsson

Projektledare Fiber

0370 – 69 27 02
jim.bengtsson@bravida.se

Jonas Bergkvist, Serviceledare El, Bravida Värnamo

Jonas Bergkvist

Serviceledare El

0370 – 62 27 31
jonas.bergkvist@bravida.se

Jonas Pettersson, Servicechef, Bravida Värnamo

Jonas Pettersson

Servicechef

0370 – 69 27 06
jonas.pettersson@bravida.se

Kjell-Arne Karlsson, Projektledare El, Bravida Värnamo

Kjell-Arne Karlsson

Projektledare El

0370 – 62 27 77
kjell-arne.karlsson@bravida.se

Lars Bergdahl, Serviceledare El, Bravida Värnamo

Lars Bergdahl

Serviceledare El

0370 – 69 27 19
lars.bergdahl@bravida.se

Lars Johansson, Serviceledare Brand, Bravida Värnamo

Lars Johansson

Serviceledare Brand

0370 – 62 27 30
lars.e.johansson@bravida.se

Magnus Petersson, Serviceledare Automation, Bravida Värnamo

Magnus Petersson

Serviceledare Automation

0370 – 62 27 37
magnus.k.petersson@bravida.se

Magnus Collbo, Serviceledare Säkerhet, Bravida Värnamo

Magnus Collbo

Serviceledare Säkerhet

0370 – 69 27 21
magnus.collbo@bravida.se

Per Larsson, Projektledare El, Bravida Värnamo

Per Larsson

Projektledare El

0370 – 62 27 64
per.larsson@bravida.se

Thomas Fransson, Avdelningschef, Bravida Värnamo

Thomas Fransson

Avdelningschef Värnamo El

0370 – 69 27 18
thomas.fransson@bravida.se

Mätteknik


Anders Sandahl, Projektledare Mätteknik, Bravida Värnamo

Anders Sandahl

Projektledare Mätteknik

0370 – 69 27 26
anders.sandahl@bravida.se

Andreas Berg, Avdelningschef Mätteknik, Bravida Värnamo

Andreas Berg

Avdelningschef Mätteknik

0370 – 69 27 23
andreas.berg@bravida.se

Pernilla Göth, Projektledare Mätteknik, Bravida Värnamo

Pernilla Göth

Projektledare Mätteknik

070-368 87 64
pernilla.goth@bravida.se